Keystone logo
Yokohama Design College

Yokohama Design College

Yokohama Design College

مقدمه

76265_YDCxiaoshe2013.jpg

YDC، Yokohama Design College ، یکی از مدرسه های حرفه ای پیشرو در تدریس طراحی است، همچنین در ژاپن برای آموزش عالی ژاپنی مشهور است.

YDC در یوکوهاما واقع شده است که تنها 30 دقیقه از مرکز توکیو است و فقط یک دقیقه پیاده از نزدیکترین ایستگاه و محل بسیار راحت است.

در YDC ما 3 مدرسه در یک ساختمان داریم، مدرسه زبان ژاپنی، مدرسه طراحی، دبیرستان، دانشجویان بین المللی و دانش آموزان ژاپنی از همان تجهیزات، امکانات، راحت بودن با دوستان محلی ژاپن، از تبادل زبان / فرهنگ لذت می برند.

76266_Minato_Mirai_In_Blue.jpg

یوکوهاما یک شهر بیساید با همکاری فرهنگ چندگانه و تفسیر منحصر به فرد جهان است و هر ساله به طور کارکردی به طور کامل در حال توسعه است و با سایت های زیست محیطی مناسب برای مطالعه طراحی شده است. این مدرسه سخنرانی های دور و بر سفر را با استفاده از ویژگی های مکان مانند عکس / فیلمبرداری در ناحیه Minatomirai، طراحی در پارک قرمز آجر و مشاهده در موزه یوکوهاما ترویج می کند.

در حال حاضر 420 دانش آموز، 180 در بخش زبان ژاپنی، 170 در بخش طراحی، 70 در بخش دبیرستان.

در بخش زبان ژاپنی، ما دانشجویان را از حدود 25 کشور در سراسر جهان داریم.

آنها در حال تحصیل در ژاپن برای اهداف خود هستند، دانشگاه ژاپن، فعالیت های هنری (دانشگاه هنر، مدرسه حرفه ای) فقط تجربه زندگی در کشور از رویای خود، تجربه شغل ...

76267_samafasshonhebubaggu.jpg

YDC بسیاری از برنامه های رایگان بدون هزینه را برای کمک به دانش آموزان برای رسیدن به رویای خود ارائه می دهند، همچنین فعالیت هایی برای درک فرهنگ های ژاپن / روش تفکر و غیره.

چه معلمان و کارکنان YDC اول فکر می کنند "ممکن است رویاهای شما حقیقت داشته باشند!"

ما همچنین دوره آموزش کوتاه مدت را برای دانش آموزانی که به دلیل مطالعه یا برنامه شغلی خود قادر به آمدن به ژاپن نیستند، ارائه می دهیم. شما می توانید به ژاپن با ویزای موقت موقت بپردازید، اقامت و تحصیل در این 3 ماه را انجام دهید.

76289_zhonghuajie.jpg

مکان ها

  • Yokohama

    1-33-6 Chuo, Nishi-ku, Yokohoma-shi, Kanagawa-ken, 220-0051, Yokohama

سوالات