Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه Undergraduate Pathways برنامه ها که در کارآفرینی 2023

1 Undergraduate Pathway برنامه ها که در کارآفرینی 2023

بررسی اجمالی

برنامه های مسیریابی می تواند دانش آموزان را قادر به کار در مهارت های زبان دوم در حالی که کلاس های خود را در زمینه تحصیلات دانشگاهی خود را. این مسیرهای انعطاف پذیر و خلاق می تواند دانش آموزان را قادر به ترکیب تمرکز مختلف علمی به یک آهنگ واحد، همه در حالی که صحبت کردن و نوشتن در زبان دوم خود.

یک رشته کارشناسی در کارآفرینی چیست؟ این مسیر می تواند دانش پژوهان را مبنای فرموله کردن و اجرای یک کسب و کار جدید را آموزش دهد. مسیرهای کارآفرینی، روش های کارآمد برای مدیریت و نگهداری یک کسب و کار را مورد بررسی قرار می دهند، و همچنین آن را تبلیغ می کنند. یک کسب و کار موفقیت آمیز باید به خوبی اجرا شود و به خوبی تبلیغ شود و این دوره ها می توانند این مهارت ها را فراهم کنند. دوره های مربوطه ممکن است عبارتند از حسابداری، بازاریابی، اقتصاد کلان و اقتصاد خرد، و همچنین حسابداری یا سایر موارد ریاضی.

کسانی که رشته کارشناسی کارآفرینی را می پذیرند می توانند تعداد زیادی مهارت تخصصی را شامل می شوند، از جمله چگونگی جدول بندی هزینه ها و چگونگی نوشتن صورتحساب. آنها همچنین ممکن است راهی برای فروش و ارتقاء نام تجاری شخصی خود، یک مهارت مفید داشته باشند بدون آنکه بتوانند کارهای احتمالی آنها را پیدا کنند.

هزینه یک برنامه مسیریابی کارشناسی می تواند به طور گسترده ای بسته به مدرسه، محل تحصیل و دوره تحصیلات متفاوت باشد. بسته به دوره کار، طول می تواند متفاوت باشد، اگر چه طول متوسط ​​حدود دو تا سه ترم است.

در نهایت مسیرهای کارآفرینی دانشجویان را می توان به فارغ التحصیل شدن از حرفه ای بودن کارآفرین و یا داشتن کسب و کار در هر حوزه انتخابی هدایت کرد. اما این حرفه همچنین می تواند شامل حرفه های دیگر کسب و کار مانند صاحب کسب و کار کوچک، مدیر عامل شرکت، نماینده فروش، صاحب شرکت، مدیر، حسابدار، و یا خزانه دار. پس از داشتن یک یا چند کسب و کار موفقیت آمیز، کارآفرینان اغلب به سرمایه گذاران، سرمایه گذاران و یا تولید کنندگان تبدیل می شوند و سرمایه خود را به سرمایه گذاری های دیگر می رسانند تا بتوانند آن را از زمین خارج کنند.

کار به سمت یک مدرک کارشناسی با یک برنامه مسیر می تواند یک فرایند ساده باشد. دانش آموزان با مکان هایی در سراسر جهان و دوره های آنلاین می توانند بدون توجه به جایی که آنها زندگی می کنند حضور داشته باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • Undergraduate Pathway
 • مطالعات کسب و کار
 • کارآفرینی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه